O mnie

Życie jest dla mnie…

Życie jest dla mnie najlepszą szkołą. Rozwijam się poprzez relacje międzyludzkie. Prowadzi mnie potrzeba serca. Dusza moja podpowiada mi, jaką drogą mam iść. Od wielu lat świadomie wybieram proces swojego wzrastania.
Spotkałam na swojej drodze wielu wspaniałych nauczycieli i mistrzów, dzięki którym moja droga życiowa nabrała właściwego tonu. Otworzyły się dla mnie przestrzenie zapomniane przeze mnie i ja otworzyłam się na te energie i subtelne wibracje. Lubię inspirować ludzi do rozwijania siebie. Poprzez numerologię uświadamiam, jak cenny jest każdy z nas ile ma talentów, uzdolnień i możliwości, które może wykorzystać w swoim życiu, aby żyło mu się lepiej i szczęśliwiej.
Pasją moją jest malowanie a Mandale i Anioły są moim prowadzeniem. W Mandali zawarty jest Obraz Duszy i wszystko to, co w niej jest najpiękniejszego. Tworząc  Mandalę dla Ciebie uaktywnia się proces rozwoju. Mandale i Anioły maluję skupiając uwagę na łączącym mnie Przepływie Porozumienia z daną Duszą. Tworzy się Czysty Przekaz między Kanałami Nadświadomości. Dzięki jodze, która od wielu lat zajmuje dużą przestrzeń w moim życiu potrafię się skoncentrować i wejść w głęboką medytację a zarazem być aktywna fizycznie malując, to, co mam namalować, aby uaktywnić Wzrastanie Duszy.
Ukończyłam Studium Psychologii Psychotronicznej na kierunku psychologia psychologiczna, która poszerzała moją wiedzę ezoteryczno- psychologiczną i rozbudziła moją intuicję. Teraz Intuicja kieruje mnie zgodnie ze swoim Przeznaczeniem Życiowym. To intuicyjnie wybrałam dla siebie temat Obrony Pracy Dyplomowej w zakresie, którym się zajmuję, a mianowicie: „Kolory w Mandali Narzędziem Koloroterapii„.
VEDIC ART, którego jestem Nauczycielem uzupełnia i scala moje przesłanie dla innych: „Idź zawsze za głosem swojego serca i słuchaj, co ono Tobie podpowiada”.
Zainteresowania moje są na planie fizycznym i duchowym. Ogarniam swoje ciała subtelne i realizuję się malując, pisząc, praktykując jogę i przekazując Wiedzę Duchową i Numerologiczną.