Numerologia

INDYWIDUALNY PORTRET NUMEROLOGICZNY

Podstawowa wersja Portretu Numerologicznego jest w kwocie 650,00 zł.
W nim zawarte są wibracje:

Przeznaczenia Życiowego
Dnia urodzenia
Imię
Dążenie duszy( wrodzone talenty)
Jak Cię widzą inni,
Cele życiowe( możliwości)
Liczby mistrzowskie
Karma- podstawa- skrót
Wyzwania życiowe
cykl formujący osobowość, cykl produktywny i cykl żniwny zarządzający dorobkiem życiowym(są to cykle życiowe, jako plan do realizacji przeznaczenia)
I, II, III i IV Szczyt Życiowy( środki do realizacji planu)
Opis kolejnych 3 lat życia: możliwości, tendencje
i ode mnie osobiste podpowiedzi na co zwrócić uwagę w swoim Przeznaczeniu Życiowym. Mniej więcej taka wersja zawiera około 25 stron.
Na specjalne życzenie można rozszerzyć swój Portret o aspekty dla Ciebie szczególnie ważne. Oferuję dodatkowo:
1/ Anielskie Drzewo Genealogiczne i Twój Anioł Stróż. Jak ma na imię i w czym może Ci pomóc odkrywając Twoje umiejętności:
dodatkowo : 270,00zł
2/ Rozszerzone aspekty o przeszłe wcielenia i jak odpracowywać w tym życiu karmę:
dodatkowo : 350,00zł
3/ Powołanie, zawód,  praca, uzdolnienia, talenty:
dodatkowo : 260,00zł
4/ Uczucia, relacje i związki z innymi wibracjami:
dodatkowo : 250,00zł

INNE                                                                                                                  

5/ Zmiana nazwiska i jakie są wówczas  wibracje (propozycja 2 nazwisk)

dodatkowo: 300,00zł

6/ Analiza 2 imion

dodatkowo: 300,00zł

7/ Analiza 2 nazw  firmy

dodatkowo: 350,00zł

8/ Analiza 2 nazw firmy + data rozpoczęcia

dodatkowo:  400,00zł

9/ Analiza 1 nazwy firmy

dodatkowo: 250,00zł

10/Analiza 1 nazw firmy + data rozpoczęcia

dodatkowo:  270,00zł

11/ Rok osobisty- tendencje, możliwości

dodatkowo jeden rok: 100,00zł

Do Portretu Numerologicznego potrzebuję datę urodzenia, imię pierwsze, drugie,( trzecie) jak jest wpisane w dowodzie osobistym, nazwisko, nazwisko panieńskie i data zmiany nazwiska  ( częściej w przypadku kobiet, jeżeli było takie miejsce).

Po wpłaceniu całości zamówionego Portretu Numerologicznego ( wysyłam mailem/milekewa@o2.pl )- czas realizacji w tej chwili około 12  tygodni.

9/ PORTRET NUMEROLOGICZNY w wersji  MIKRO cena 400,00

W nim zawarte są wibracje:

Przeznaczenia Życiowego
Dnia urodzenia
Wyzwania życiowe,
Cykl formujący osobowość, cykl produktywny i cykl żniwny zarządzający dorobkiem życiowym(są to cykle życiowe, jako plan do realizacji przeznaczenia)
I, II, III i IV Szczyt Życiowy( środki do realizacji planu)
Opis kolejnych 3 lat życia: możliwości, tendencje

Zawiera około 15 stron. Do tego Portretu potrzebuję tylko Imię i datę urodzenia. Czas realizacji w tej chwili około 8 tygodni, po wpłaceniu całości zamówionego Portretu. Wysyłam w pliku, mailem /milekewa@o2.pl

Numerologia to nauka zajmująca się kontemplacją za pomocą liczb. Liczby odkrywają charakter człowieka, ujawniają również zdolności i pragnienia.
Numerologia zawiera główny program naszych doświadczeń życiowych i nauk, które nosimy przez życie.

Numerologia to nauka…

Numerologia to nauka zajmująca się kontemplacją za pomocą liczb. Jest pradawną wiedzą, którą najstarsze cywilizacje wykorzystywały do różnych działań i celów. Jej najstarsze źródła pochodzą z Egiptu, Mezopotamii, Indii i Babilonii. Dokumentami są papirusy egipskie i chaldejskie tabliczki ceglane. Trudno ustalić skąd się wzięła ta wiedza. Uważa się, że może być pozostawioną ludzkości przez Atlantów. Jedno jest pewne, że istnieje od niepamiętnych czasów. Zachowały się dzieła filozofów greckich: Demokryta, Platona i Pitagorasa, świadczące o zajmowaniu się tymi zagadnieniami. Pitagoras urodzony na greckiej wyspie Samos w IV wieku przed Chrystusem był podróżnikiem, filozofem, matematykiem ale także pociągały go nauki tajemne. W Italii założył Szkołę Wiedzy Ezoterycznej i Przemian Osobowości. To w tej szkole stworzył podstawy współczesnej numerologii zachodniej.

Portret Numerologiczny

Liczby są wszędzie wokół nas i w nas. Każda liczba ma swoje cechy pozytywne i negatywne. Liczby odkrywają charakter, osobowość i wszystkie przeżycia człowieka. Wszystkie liczby od 1 do 9 nadają swoje cechy osobiste. Data urodzenia, Imiona i Nazwiska maja bardzo duży wpływ na nasze życie. Sporządzenie Portretu Numerologicznego danej osoby odkrywa cechy osobowościowe. Ujawnia talenty, zdolności i umiejętności, które są i czekają na odpowiedni moment aby się uaktywniły. Pokazuje jakie mamy predyspozycje zawodowe, pomaga wybrać zawód zgodny z naszym powołaniem. Numerologia opisuje społeczne konteksty naszej egzystencji. Człowiek jest istotą niezwykle złożoną i wielowymiarową, a numerologia pokazuje co dla nas w danym momencie jest najbardziej interesujące i co jest najbliższe naszej Duszy. Portret Numerologiczny to opis doświadczeń życiowych na planie materialnym za pomocą liczb. Można dowiedzieć się wielu cennych informacji o codziennym życiu, o przeszłości i przyszłości. Ostrzega przed słabościami i wrażliwymi częściami ciała, o które trzeba dbać z większą troską. Pokazuje jakie są wyzwania przed nami i jak z nimi sobie poradzić. Uświadamia również o nagrodach jakie czekają na nas jak żyjemy zgodnie ze swoim Planem Życia. Numerologia mówi o uczuciowości, o relacjach partnerskich i w związkach. Sporządzenie Portretu dla małego dziecka podpowiada rodzicom jak postępować z dzieckiem aby rozwijało się zgodnie ze swoim Przeznaczeniem. Dla nastolatków i młodych ludzi Portret Numerologiczny daje szansę lepszego wyboru szkoły zgodnej z późniejszą pracą, tak aby zarabiać i być równocześnie spełnionym w swojej pracy. U dojrzałych ludzi często następuje uczucie wypalania zawodowego lub po prostu czuje się, że nie robi się w życiu to co by się chciało, również w tym okresie Numerologia jest bardzo pomocna. W poznaniu swojego partnera jaki jest i co potrzebuje od życia często pozwala uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji życiowych. Każdy jest inny i inny ma plan na zrealizowanie swojego życia. Jeżeli jesteśmy już świadomi swojego przyjścia i celu w życiu możemy w sposób świadomy pracować ze swoją Karmą, która ujawnia się jeżeli mamy coś do odpracowania z poprzednich ikarnacji. W Portrecie Numerologicznym zawarty jest program życiowy człowieka, z którym przyszedł na świat i cechy prowadzące do jego spełnienia.
Jeżeli zdecydujesz się na sporządzenie Portretu Numerologicznego napisz do mnie maila:
milekewa@o2.pl a ja udzielę Ci wszystkich informacji
JAK OBLICZYĆ DROGĘ ŻYCIA

 

Dla przykładu, jeżeli data urodzenia jest: 10.12.1984. Obliczmy następująco:
1+0+1+2+1+9+8+4=26=2+6=8…
W tym przykładzie DRGA ŻYCIA tej osoby jest w wibracji numerologicznej “8”
Droga Życia określa cel, do którego zmierzamy oraz nasze najsilniejsze dążenia i cechy. W ciągu całego życia pracujemy nad optymalnym wykorzystaniem możliwości, jakie nam niesie. Każdy z nas otrzymuje ( a raczej wybiera sobie) to, co ma mieć, czym powinien dysponować, aby spełnić cel swojego wcielenia.

1 – Pozytywne aspekty: Jedynki są pomysłowe, przebojowe ich domeną jest aktywność na wszystkich życiowych polach, od nauki, przez pracę, po przyjaźnie i życie rodzinne. Jedynki, same podejmują decyzje i ponoszą ich, konsekwencje. Jedynka, to również pewność siebie i wiara we własne siły oraz możliwości, brak zahamowań, otwartość na nowe prądy, doświadczenia.
Negatywne aspekty: to może być wybuchowy temperament, zarozumiałość, egoizm, manipulacja, karierowiczostwo, żądza władzy, lenistwo, cynizm.

2 – Pozytywne aspekty: Dwójki cechuje delikatne usposobienie i rozwinięta intuicja. Cechuje je wyjątkowa wrażliwość, pomagają tym, którzy o to poproszą. Są dobrymi słuchaczami, którzy odznaczają się naturalną empatią, są pomocne i lojalne, mają prawdziwą i sympatyczną naturę. Charakteryzuje je gościnność, otwarcie na dialog, porozumienie, takt, uprzejmość.
Negatywne aspekty: nadmierna uczuciowość, naiwność, nieśmiałość, niepewność, zmienność, nadmierne poczucie zależności od innych.

3 – Pozytywne aspekty: Trójki cechuje towarzyskość, wesołe i pogodne usposobienie, lotny umysł i otwarta natura, dzięki czemu mają zwykle wielu znajomych. Trójki są dynamiczne i lubią zmiany, z ciekawością podchodzą do nowych wyzwań, nie tolerują nudy w żadnej postaci. Trójki są kreatywne i przedsiębiorcze, wyposażone w twórcze pomysły, żywiołowe, młode duchem.
Negatywne aspekty: konfliktowa, złośliwa, zazdrosna, kapryśna, krytyczna, nietolerancyjna, brak komunikacji, skupia się tylko na sobie, gadulstwo.

4 – Pozytywne aspekty: Czwórki cechuje solidność, prawdomówność, odpowiedzialność, słowność, jest sumienna, skrupulatna i solidna. Czwórka kojarzona jest z równowagą i czymś stabilnym. Jest praktyczna, prawa, ostrożna, cierpliwa, rzetelna, odpowiedzialna i można na niej polegać Obdarzona jest zdrowym rozsądkiem oraz zmysłem organizacyjnym i administracyjnym.
Negatywne aspekty: konserwatyzm myślowy, surowość, nieustępliwość, nadmierne ambicje, brak silnej woli i wytrwałości, rutynę, ograniczony umysł.

5 – Pozytywne aspekty: Piątka to dusza towarzystwa i pełen wigoru charakter. Piątki są przy tym obdarzone gorącym temperamentem, cechuje ją aktywność, dynamizm i ruch. Chętne przygody oraz rozmaitych atrakcji, łatwo podchodzą do zmian, a podróże wpisane mają w swoje życie. Piątka ma dużą potrzebę wolności, ekspansji, jest ciekawa świata, kocha przygody, ma odwagę na nowe.
Negatywne aspekty: zarozumiała, niecierpliwa, niespokojna, nietolerancyjna. Bywa impulsywna i wiele rzeczy robi wtedy pod wpływem chwilowej emocji.

6 – Pozytywne aspekty: Szóstki są szalenie rodzinne, uczuciowe i czułe. To przede wszystkim uczucia związane z działaniem na rzecz innych. Cechuje je współczucie, poświęcenie, uczynność, są wewnętrznie harmonijne, dążące do tego, by w ich otoczeniu panował spokojny ład. Dba o swoich bliskich, jest przywiązana do rodziny, głęboko zżywa się z ludźmi i otacza ich opieką.
Negatywne aspekty: mogą stać się konfliktowe, kłótliwe, niezdecydowane, nieodpowiedzialne, zazdrosne, podejrzliwe, niespokojne, krytyczne , uparte.

7- Pozytywne aspekty: Siódemki są bystre i inteligentne, dużo myślą, zastanawiają się i analizują, dlatego wydają się czasami milczące. Eleganckie, elokwentne, cechuje je jasny umysł. Są dociekliwe, odważne, ale także wrażliwe i mają dużą zdolność współodczuwania, kontemplują w ciszy i spokoju.
Negatywne aspekty: brak praktycyzmu, zbyt duże ambicje, zarozumiałość, chęć dominacji, izolacja, ucieczka w nałogi, chłodne, zdystansowane.

8- Pozytywne aspekty: Prawdomówne i sprawiedliwe, razi je fałsz, są uczciwe oraz moralne, szczere, obiektywne, rzeczowe i konkretne. Cechuje je dyscyplina wewnętrzna, duchowość i zrównoważenie. Obowiązkowe, odporne psychicznie, umie działać pod presją czasu i w napięciu, ale woli zrównoważony tryb życia.
Negatywne aspekty: kłótliwa, agresywna, egoistyczna, natrętna, zazdrosna, nieuczciwa, niezdyscyplinowana, niezrównoważona oraz rządna władzy.

9- Pozytywne aspekty: Nastawiona jest na pomaganie innym, poświęcanie się, współczucie i opiekę, cechuje je uczuciowość, są empatyczni, wrażliwi i chętni do niesienia pomocy, umieją wczuć się w sytuację drugiego człowieka i udzielić im wsparcia. Są uczynne, mają miękkie i życzliwe serce, są przyjacielskie.
Negatywne aspekty: impulsywna, nietowarzyska, uparta, złośliwa, podejrzliwa, może towarzyszyć jej cierpienie, smutek, samotność, lęk, rezygnacja.

Ważne Liczby w Numerologii

 

Numerologia opiera się na 9 liczbach głównych, podstawowych liczbach: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, które są elementami wszystkich liczb złożonych- zwanych podliczbami.

Rozpatruje się także w numerologii znaczenie Liczb Mistrzowskich: 11, 22, 33, 44 i Liczb Karmicznych: 13, 14, 16, 19, 26

Liczby Mistrzowskie

 

Wysokie Wibracje Mistrzowskie występują u osób, które w poprzednich wcieleniach osiągnęły dużą wiedzę duchową i znajomość prawd uniwersalnych. Wibracja Mistrzowska zobowiązuje do pracy na rzecz świadomości ludzkości. Korzystać z Wibracji Mistrzowskich można jednak tylko wtedy, gdy w obecnym życiu przejawia się wewnętrzną samokontrolę emocji i miłość uniwersalną względem każdego stworzenia dzieła Boskiego.

MISTRZOSTWO 11
Najczęściej jest to uczenie się i przekazywanie wiedzy i doświadczeń innym. Jako osoba obdarzona szeroką wizją, może stać się inspiracją dla innych, otwierać im drzwi i pomagać w osiąganiu wielkich celów. Jest to wibracja dyplomaty i nauczyciela. Niesie dla innych pomoc i wsparcie. Posiada dar przewidywania i jasnowidzenia. Łatwo osiąga uznanie i sławę.

MISTRZOSTWO 22
Ta wibracja ma wielką moc sprawczą. Żyjący z tą liczbą musi być czujnym na straży swego umysłu. Ma pracować, uczyć się i służyć ludzkości. Jego powołaniem jest nauka innych zachowania równowagi pomiędzy rozwojem duchowym, a pracą materialną. Motywacją Mistrzostwa 22 ma być praca na dobro całej społeczności. To wibracja Architekta Wszechświata i Mistrza Tworzenia.

MISTRZOSTWO 33
Mistrzostwo 33 odzwierciedla i odpowiada ideałowi miłości uniwersalnej, która ogarnia wszystkich ludzi. Dlatego jest równoznaczne z oddaniem, poświęceniem i pragnieniem służenia najwyższym ideałom. Również jest to poświęcenie i współodczuwanie. Ta liczba oznacza idealną harmonię w spokoju i subtelności. Najsilniejszą i najważniejszą motywacją kierującą tą wibracją jest potrzeba przekazywania innym swej mądrości życiowej i Duchowego Światła.

MISTRZOSTWO 44
Mistrzostwo 44 udziela wyjątkowych zalet: daje wyobraźnię, perspektywiczne myślenie, wytrwałość i profesjonalizm. Sprawia, że osoby z liczbą 44 realizują nawet najtrudniejsze zadania i doskonale radzą sobie z przeciwnościami losu. Przeznaczeniem Mistrzostwa 44 są wielkie czyny, odkrycia i innowacje dla dobra ludzkości i wszechświata. Mistrzostwo 44 oznacza panowanie ducha nad materią, wymaga równowagi i samodyscypliny wewnętrznej. Niesie ze sobą dar samoleczenia i uzdrawiania Ziemi.

Liczby Karmiczne

 

Każda myśl, każde słowo, czy uczynek stanowi przyczynę wywołującą określony skutek rozciągający się na wiele kolejnych wcieleń. Słowo rozumiane, jako Karma jest to konsekwencja wyborów i działań. Obecne życie jest wynikiem doświadczeń, czynów i zamiarów z poprzednich wcieleń. By zrozumieć ich znaczenie, należy pamiętać, że Karma jest prawem przyczyny i skutku.
Uniwersalne Prawo Sprawiedliwości, które działa bez wyjątku na obecny światopogląd. Każde zaistniałe wydarzenie, bez względu na płaszczyznę, w której zaszło, samo w sobie jest skutkiem konkretnego poprzedniego wydarzenia, a jednocześnie przyczyną następnego.

KARMICZNA 13
Dług Karmiczny 13 ( praca) powstał tam gdzie ambicja i aspiracje wraz z potrzebą poklasku zdominowały działanie tak, że dana osoba żyła w poprzednich wcieleniach kosztem cudzej pracy lub cudzego dorobku. Mogło powstać zaniedbywanie obowiązków, zrzucanie je na drugiego człowieka, bawienie się, gdy inni ciężko pracowali. W tym życiu najprawdopodobniej będzie borykać się ta osoba z tą sferą: może być to trudne materialnie dzieciństwo, może wystąpić okresowy brak pracy lub pieniędzy lub straty materialne, trudności w pracy wymagające cierpliwości w rozwiązywaniu problemów egzystencjonalnych.

KARMICZNA 14
Dług Karmiczny 14 (wolność). W poprzednim życiu było nadmierne korzystanie i zaspakajanie zmysłów fizycznych oraz nadużywanie wolności, krzywdząc tym innych. Karma 14 to nauka wolności i korzystania z własnej wolności tak, aby nie ranić innych. W poprzednich żywotach, nie było nauczone korzystania z wolności, a przeciwnie nadużywanie własnej swobody i niezależności, żyjąc zbyt swawolnie. Mogły występować uzależnienia, hazard, brawura i bunt wewnętrzny. W tym życiu jest nauka korzystania z wolności tak, aby nie naruszać terytorium innych, a tym bardziej wolności innych i ich nie ograniczać. Konieczna jest akceptacja ograniczeń własnego życia i obowiązków, jakie życie nakłada.

KARMICZNA 16
Dług Karmiczny 16 ( związki) ma związek karmiczny z miłością oraz z ukrytymi związkami partnerskimi. W poprzednich wcieleniach mogły być zlekceważone czyjeś uczucia, nie wywiązywanie się z zobowiązań rodzicielskich, być może było opuszczenie rodziny i dzieci, bez troski, co się z nimi stanie. Konsekwencją w tym życiu może być borykanie się z kłopotami związanymi z tą sferą jak: nieszczęśliwe związki, fałszywi przyjaciele, niekorzystne spółki, samotne borykanie się z problemami rodzinnymi. Dług ten uczy relacji partnerskich, rodzinnych i przyjacielskich. Uczula szczególnie na relacje rodzinne i odpowiedzialność za najbliższych.

KARMICZNA 19
Dług Karmiczny 19 ( władza) symbolizuje władzę i zarządzanie innymi. W poprzednich wcieleniach było nadużywanie władzy wobec innych, wykorzystywanie ich, nie zważając na krzywdę drugiego człowieka. W sensie karmicznym było wzięte coś ze świata, co nie zostało spłacone np. pożyczki materialne, finansowe lub usługi bez rekompensaty. W tym życiu osoba może borykać się z kłopotami z tą sferą: zależność od innych, brak akceptacji, poniżanie lub lekceważenie przez innych. Teraz ta osoba ma nauczyć się zauważać drugiego człowieka i jego potrzeby, poszanowania dla innych, wykazując szacunek dla ich własnego systemu wartości.

KARMICZNA 26
Dług Karmiczny 26 ( ciało) odpowiada za sprawność swojego ciała. Powstał w skutek nadużywania aktywności ciała w przeszłym życiu, gdzie aktywność ciała nie mogła być kontrolowana, lub poprzez jego zaniedbanie: nadmierne jedzenie, picie i brak ruchu, a wartość życia mogła być zależała od decyzji innej osoby. W tym życiu ciało będzie doskonałym nauczycielem. Poprzez mięśnie, kości i stawy może jasno dawać do zrozumienia, co jest do przepracowania. Mogą się pojawiać kłopoty z mięśniami, zwichnięcia lub ograniczenia ruchliwości stawów. Dług ten jest nauką takiego korzystania ze swego ciała, aby umysłem umieć zapanować nad aktywnością własnego ciała.

Inne ważne liczby to również:

 

17- Liczba Opieki Kosmicznej, (osobista ochrona) chroni we wszystkich aspektach życia. Jest to również Szczęśliwa Gwiazda. Opieka sił niewidzialnych dających nadzieję i wsparcie. Wyposaża w siłę kreacji, wyobraźni i w intuicję. Wskazuje często na posiadanie daru jasnowidzenia. Przynosi spełnienie, nagrody i bogactwo dzięki szczęściu i rozwijanym talentom. Zapewnia sukces w dziedzinach, których badanie wymaga dużej koncentracji.

27- Liczba Mocy Duchowej,jest to połączenie wrażliwości z inteligencją. Wyposaża w duchową głębię poszukiwań wewnętrznych idących ku pomaganiu słabszym w aspektach fizycznych i intelektualnych. Wewnętrzna mądrość promieniuje sprawiedliwością i mocą twórczą. Poszukiwanie misji wewnętrznej prowadzi przez współpracę do intuicyjnego świata.

41- Liczba Opieki Kosmicznej,(ochrona zawodowa), chroni w społecznych aspektach życia. Zapewnia również czerpanie przyjemności z życia. Opieka Kosmiczna prowadzi przez ciekawość życia i czerpania z niego pełnią zmysłów. Etyka i odpowiedzialność jest szczególnie ważna przy tej wibracji. Wibracja 41 daje szczególne wsparcie bardzo silnej osobistej Grupy Kosmicznych Pomocników.