Anioły są niebiańskimi istotami, które są CZYSTĄ MIŁOŚCIĄ. Anioły są przy nas, gdy tylko jesteśmy gotowi z nimi rozmawiać i ich słuchać. Celem Aniołów jest urzeczywistnienie Boskiej Miłości w każdym w nas. Anioł Opiekuńczy może pomóc Ci w uzdrowieniu, ale też w zrealizowaniu Celu swojego życia. Niebiańscy Opiekunowie zostali zesłani, by swoją mocą osłaniać i podpierać w ludzkich, duchowych i materialnych problemach. Pośredniczą pomiędzy ludźmi, a Niebem. Anioł Opiekuńczy określa i pomaga realizować zadania, które czekają lub są już w realizacji. Twój Anioł będzie Cię chronił i zajmował się Tobą przez całe życie. Pomoże Ci przezwyciężyć trudności oraz odkryć ukryte zdolności. Anioł Opiekuńczy jest najlepszym przyjacielem i jest zawsze do Twojej dyspozycji. Dlatego miej zawsze śmiałość rozmawiać ze swoim Aniołem Opiekuńczym. Namalowanie dla Ciebie ANIOŁA OPIEKUŃCZEGO pozwoli Ci na lepszy kontakt ze swoim Aniołem. Dla dzieci są naturalnym kontaktem i wnoszą spokój i harmonię w ich dorastanie. Dla osób dorosłych może dodatkowo pomóc w ich decyzjach życiowych, obdarzając ich cierpliwością.

ANIOŁ OPIEKUŃCZY na indywidualne zamówienie

ANIOŁ OPIEKUŃCZY
Obraz Anioła Opiekuńczego, to Anioł, który właśnie jest przy Tobie, aby dawać Ci poczucie
bezpieczeństwa i wsparcia, pomaga Ci w trudnych chwilach, w chwilach
wahania i słabości. Daje oparcie i przypomina o tym, że CZUWA i JEST.
Obraz maluję w głębokiej ciszy i medytacji, aby usłyszeć ton i wibracje
Anioła Opiekuńczego danej osoby lub pary.

Obraz na Płótnie ma wielkość 40×60, malowany farbami akrylowymi  w barwach  Anioła Opiekuńczego, z wykorzystaniem Anielskich Wibracji. Do tego dołączam opis około 4 stron Anioła Opiekuńczego.
Cena Anioła Opiekuńczego na płótnie 2100,00zł + 50,00 zł koszt wysyłki  na trenie Polski +120,00zł koszt wysyłki na terenie Unii Europejskiej
Potrzebuję tylko Datę Urodzenia i Imię.
Po wpłaceniu całości czas realizacji około 12 tygodni.

Jeżeli zdecydujesz się na namalowanie Anioła Opiekuńczego napisz do mnie maila: milekewa@o2.pl

Anioły & Boginie na fc //web.facebook.com/Anioły-z-Aniołowa-439795912780917/

Galeria Anielskich Obrazów  //web.facebook.com/media/set/?set=a.722642897829549.1073741829.439795912780917&type=3

ANIOŁ powstanie nazwy

Wyraz ANIOŁ pochodzi od greckiego słowa ángelos, oznaczającego POSŁANIEC. Pierwsze wyobrażenia aniołów istniały już w Babilonii i Starożytnym Egipcie.

Pośredniczenie w stwarzaniu świata

Według Teologii Augustyna z Hippony, będącej interpretacją biblijnego opisu stworzenia świata, Aniołowie zostali stworzeni pierwszego dnia. Bóg stworzył niebo i ziemię oraz światłość. Niebo i światłość to symbole świata duchowego, rozumnego. Powołanie do istnienia światłości było faktycznie powołaniem do istnienia stworzeń duchowych. Aniołowie jako duchowe istoty rozumne nie tylko posiadają światło duchowe, ale są światłem. Aniołowie nie mają w sobie różnicy między formą a tym co ma być uformowane, są stworzeni jako doskonali w swym bycie, ich oświecenie, iluminacja jest tożsama z ich stworzeniem.

Będąc światłem Anioły zwracają się ku Stwórcy w tym samym momencie, w którym są stworzeni. Funkcja Aniołów w dalszym ciągu dzieła stwórczego Boga, współpracy z Słowem Boga, wynika z ich natury, z tego że są światłem duchowym. Nadają oni formę ciałom, są oświeceniem tego co ciemne. Ta funkcja jest możliwa dzięki temu, że mają oni jednoczesne, równoległe poznanie rzeczy – to, jakimi są w Bogu jako idee wieczne i jakimi są w sobie samych. Aniołowie są wzorem dla stworzeń doczesnych.

Aniołowie pełnią dwie główne funkcje:

  • Wysławiają wspaniałość Boga,
  • Pośredniczącą – są posłańcami Boga, opiekunami powierzonych im osób, zanoszą ludzkie modlitwy przed oblicze Boga, oznajmiają ludziom jego wolę, pomagają podjąć właściwą decyzję.

Miłość anielska

Aniołowie nie są istotami płciowymi; jako byty kompletne, wolne są od potrzeby dopełniania się poprzez „bycie jednym ciałem”, dlatego ich wzajemna miłość jest w pełni wyzwolona, ofiarna, dobrowolna i bezinteresowna, zarówno osobowa i indywidualna dla każdego, jak i wszechogarniająca całą anielską wspólnotę. „Aniołowie powiązani są ze sobą więzami osobistej miłości, osadzonej w Miłości Bożej.

Wybrane treści z: Wikipedia

Obraz: akryl na płótnie autorstwa Ewa Miłek

POMOC ANIELSKA

o nie jest tak, że Aniołowie podejmą za nas decyzje. Aniołowie dają nam wskazówki , a jak je wykorzystamy zależy tylko i wyłącznie od nas samych. Anioły mogą nam tylko pomóc . Anioły mają swoja siłę i swoją Anielską mocą podsyłają nam rozwiązanie. Może to być np. po przez czytanie książki lub czasopisma, albo w momencie, jak ktoś Ci opowie swoja historię życia. Tak właśnie przejawił się ten ANIOŁ PRZEZNACZENIA ….

Malowanie Aniołów Opiekuńczych na indywidualne zamówienie //aniolyewamilek.blogspot.com/…/anio-opiekunczy-obraz-… zajrzyj na moja stronę : //www.ewamilek.pl/Oferta.aspx

Obraz autorstwa Ewa Miłek / akryl na płótnie/